Miot B

Miot B już dawno w nowych domach z swoimi rodzinkami. Szczeniaki mają teraz pół roku i rozwijają się świetnie. Nowi właściciele są bardzo zadowoleni i nie wyobrażają sobie życia bez swoich białasów. O to kilka zdjęć:

   

   BACARDI U Źródła                                                    BENTLEY U Źródła

      BRAWURA U Źródła                                          BUDINI U Źródła

     BURZA U Źródła                                       BENIA U Źródła


Szczeniaki z miotu B mają już 8 tygodni i powoli czas się rozstać. Odbiór miotu był bardzo pozytywny i możemy być zadowoleni. Maluchy zostały jeszcze raz zaszczepione i kolejny raz odrobaczone. Mróz nie przeszkadza im w zabawie z mamą i ciociami i szaleją do o koła domu jak śnieżno białe kulki.

BEMOL, BURZA I BAHAMA pojechali już do nowych domów. Jutro pojadą BARMAN i BUDINI. Za tydzień przyjeżdżają rodziny po BRAWURĘ, BENTLEYa, BACARDI i BLUESa. Tylko BENIA I BALLADA nadal szukają nowego domu, ale jestem pewna że niedługo i dla nich znajdzie się kochająca rodzina.


 

Wszystkie szczeniaki z miotu B są pierwszy raz zaszczepione i zaczipowane. W przyszłym tygodniu czekają ich dwa ważne terminy: wybieramy się do przedszkola, gdzie czeka na nas wesoła gromadka dzieci oraz przyjadą do nas goście z ZKwP na odbiór miotu  Szczeniaki się tym za bardzo nie przejmują, wolą szaleć z rodzinką w śniegu, gonić Liwię i Jonasza po domu i aktywnie “cieszyć” się zabawkami w psiarni. Wszystkie maluchy lubią być szczotkowane miały pierwszy kontakt z szeklami i smyczą.

Mija 5. tydzień. Szczeniaki rozwijają się dobrze i rosną jak na drożdżach. W tym tygodniu jedziemy na drugie odrobaczenie i kolejną kontrole u weterynarza.

Karmimy je surowym mięsem wołowym i jakościowo bardzo dobrą suchą karmą którą mieszamy z ciepłą wodą oraz jogurtem lub twarogiem.Najchętniej rzucają się oczywiście na mięso 🙂

Cała jedenastka wychodzi razem na dwór, gdzie mogą poznać świat i ścigać się z rodzeństwem. W swoim pokoju mają mnóstwo różnych zabawek. Od czasu do czasu daje im nadmuchane balony i plastikowe butle, w które włożyłam kamyczki, żeby się przyzwyczajały do różnych dźwięków i hałasów. Z tego powodu często u nich chodzi odkurzacz czy sprężarka.

W ten weekend odwiedziło nas kilka rodzin, które się zdecydowały na szczeniaka z tego miotu. Wybór swojego szczeniaczka nie był łatwy przy takiej ilości, ale w końcu wszyscy byli zadowoleni, a maluchy cieszą się już na nowe domy i kochające rodziny.

Nowych właścicieli szukają jeszcze 3 suczki i jeden piesek!!!!!!!!!!!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALIERII MIOTU B >>>>>

 

Nasze maluszki mają już ponad tydzień!

Cała jedenastka rozwija się dobrze i równo, wszystkie szczeniaki mają dobry apetyt i okrągłe brzuszki.

Suczki dostały na imię: Ballada, Bahama, Benia, Brawura i Burza.

Imiona chłopców to: Barman, Bacardi, Bemol, Budini, Bentley i Blues.

Za dwa tygodnie czeka ich pierwsze odrobaczenie.

Galeria miotu B tutaj.