Miot C

Nadszedł czas pożegnania a dla maluszków zaczyna się życie w ich nowych rodzinach. Charlie, Carrera, Cedrus, Cordial, Cedra, Cin Cin, Casablanca i Cicha Woda już się rozjechali na całą Polskie. Czantoria i Cha-Cha pojechały za granicę.

CEDRA

 

CEDRUS

CHARLIE

CZANTORIA

Tradycyjnie odwiedziliśmy dzieci w gminnym przedszkolu w Zblewie. Szczeniaki i dzieciaki miały wielką frajdę. Dzieci mogły się pobawić ze szczeniakami i je poprzytulać, a szczeniaki były zachwycone pieszczotami, nie przeszkadzał im hałas ani ilość dzieciaków.

 

Jak ten czas mija! Miot C ma już ponad 5 tygodni.

Szczeniaki były na kolejnym odrobaczeniu i kontroli weterynaryjnej. Za tydzień czeka ich pierwsze szczepienie. Teraz maluszki wychodzą co raz częściej na dwór, o  ile pogoda na to pozwoli. Tam poznają świat, mają kontakt z końmi, bawią się z innymi psami i obserwują różne rzeczy jak samochód, rower, itd.

Niektóre szczeniaczki z tego miotu są już zarezerwowane! Przyszli właściciele odwiedzają nas, poznają naszą rodzinę i białe stado.

Tak wygląda u nas karmienie 12 maluszków 🙂

 

Rano i w obiad maluchy dostają suchą karmę w kozim mlekiem – uwielbiają to, jak widać.

A wieczorem rzucają się na surową wołowinę, przełyki, żwacze lub serca – szaleństwo! 🙂

Nasze maluszki mają już 4 tygodnie!!

Na imię dostały Czantoria, Charlie, Casanova, Cordial, Chuck Norris, Cha-Cha, Cedrus, Carrera, Cedra, Cin CIn, Cicha Woda i Casablanca.

Wygląda na to że w tym miocie mamy bardzo dużo szczeniaków długowłosych!

Szczeniaki bardzo dobrze przybierają na wadzę i rozwijają się prawidłowo. Karmimy je surowym mięsem wołowym oraz bardzo dobrą suchą karmą moczoną w kozim mleku, do picia dajemy kozie mleko i wodę.

Tydzień temu cała dwunastka była u weterynarza na kontroli oraz pierwszym odrobaczeniu. Pani doktor była bardzo zadowolona, a my się cieszymy z tak fajnego miotu.

Dużo czasu maluchy spędzają z naszymi dziećmi Liwią i Jonaszem, bawiąc się z nimi, poznają różne pomieszczenia i dźwięki w naszym domu oraz mają kontakt z naszym kotem Filipem.

         

MAMY SZCZENIAKI !!!!!!!!

Nasz miot C urodził się 20./21. Listopada

Na świat przyszło 5 piesków i 7 suczek!!

Przyjmujemy  rezerwacje!!!

Matką jest nasza suka hodowlana SNOW ROSE Lohrien, która się bardzo sprawdziła w tej roli. Jest troskliwą, dobrą matką, a szczeniaki po niej dziedziczą dobry, zrównoważony charakter i przyjaźń do dzieci.

              SNOW ROSE Lohrien                         JARI JEWAR of the Heart of Lothian

       

Ojcem szczeniaków jest krótkowłosy reproduktor JARI JEWAR of the Heart of Lothian, importowany z Holandii.

HD A, ED 0/0, MDR1 +/-

import Holandia

Czempion Polski
Młodzieżowy Czempion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski – Poznań 2010
3 x Najlepsze Szczenię w Rasie
3 x Zwycięzca Młodzieży
1 x Najlepszy Junior w Rasie
2 x BOB (Zwycięzca Rasy)

Rodzice są bez dysplazji i badane na MDR1.